Vízia Za Vašimi Nezabudnuteľnými Chvíľami

team@lartdejadore.com

team@lartdejadore.com

Špeciálna ponuka pre luxusné kinematografické svadby na Malte v roku 2024: 950 €. Ponuka končí toto septembra - zostáva iba 5 voľných miest!

Copyright 2023 } L'art De J'Adore

Address : Nivy Tower, Mlynské nivy 5 821 09 Ružinov Bratislava

Pozrite sa na náš svet cez objektív lásky

Tvoríme filmové príbehy lásky pre moderných partnerov

Náš tím profesionálnych kameramanov a strihačov je vášnivý nielen vo vytváraní svadobných, ale aj o tvorbe nádherných filmových príbehov. Veríme v lásku a milujeme to, čo robíme, čo nás robí ideálnymi partnermi pre zvečnenie Vašej jedinečnej udalosti. Sme odhodlaní zachovať každú emóciu, každý smiech a každú slzu a a prenášať ich do obrazov plných hĺbky a emócií,ktoré budú pokladom pre Vašu rodinu a budúce generácie. S L'art De J'Adore môžete byť pokojní, Vaše svadobné spomienky sú v rukách oddaných umelcov, ktorí rozumejú dôležitosti každého záberu.

FAQ

faq slovak

0952061531 | +421952061531

0952061531 | +421952061531En Homefaq

V L'art de J'adore nevytvárame len svadobné videá, vytvárame pôsobivé príbehy o láske. Každý záber, každý moment, rozpráva príbeh - Váš príbeh. Náš dôkladný proces nezachytáva len udalosť, ale odhaľuje jedinečný príbeh lásky, ktorý Vás spája. Každý úsmev, každá slza, každý pohľad plný smiechu je cenným momentom Vašej spoločnej cesty. Naša práca je viac ako spomienka, je to filmové dielo, ktoré zachytáva podstatu Vašej lásky. Pretože nevytvárame len svadobné video - vytvárame Váš príbeh lásky, vyrozprávaný naším objektívom.

+421952061531

+421952061531

Od prvého kontaktu s nimi som sa cítila veľmi uvolnene. Vždy boli pripravení odpovedať na všetky moje otázky a nápady sme spolu preberali s otvorenou mysľou a s nadšením. Ich očarujúce schopnosti pre vytvorenie jedinečného videa sú fascinujúce. Z našej svadby dokázali vytvoriť nie obyčajné video , ktoré majú všetci ostatní, ale film a cítili sme sa ako filmové hviezdy pri pozeraní videa doma s našími známymi a kamarátmi. Podarilo sa im zvečniť momenty, ktoré zvyčajne na iných svadobných videách uniknú a ktorý budeme môcť zdieľať so svojou rodinou a priateľmi po mnoho rokov.

Hodnotenia

Pozrite si naše ukážkové video , kde je zachytená magická sila našej práce. Nechajte sa inšpirovať, predstavte si, ako by Vaša svadba mohla vyzerať prostredníctvom našich očí a objektívov.

Špičková videografia

Gabriela & Lubomir

Home

Update cookies preferences